ŞİRKET KURUCUSU

Veli ARSLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Şirketimizin kurucusu Veli Arslan. 1977 İstanbul doğumlu olmakla beraber aslen Tokat Erbaâlıdır. 1989 yılında gümrük saha elamanı olarak başladığı meslek hayatında çeşitli firmalarda yöneticilik göreviyle devam ederek 2008 yılında Aslan Gümrüklemeyi kurmuştur. 20 yıllık mesleki tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.
Yönetim Kurulu Başkanımız, ASKON Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataşehir Tokatlılar Dernek Başkanlığı, İstanbul Tokatlılar Yönetim Kurulu Üyeliği, Tokat Konfederasyonu gibi birçok STK' da yer almaktadır.

veliarslan@aslangumruk.com

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Ramazan KARADAĞ

Gümrük Müşaviri

1982 İstanbul doğumlu olup aslen Amasyalıdır. Ön lisans eğitimini İstanbul Üni. Dış Tic. Ve Avrupa Birliği bölümünde, Lisans Eğitimini Anadolu Üni. işletme Bölümünde Tamamlamıştır. Ramazan KARADAĞ, 2011 de Gümrük Müş.Yrd. 2017 de Gümrük Müşaviri Unvanını kazanmıştır. Sektörün öncü firmalarında, çeşitli görevlerde yer almış, 2018 yılından beri Aslan Gümrük Müşavirliğinde Yönetici olarak görevini sürdürmektedir.

ramazankaradag@aslangumruk.com

Dahili:6001 0545 719 7592

Türkay ÖZER

Gümrük Müşaviri

11 Mart 1953 doğumlu I.T.I. Akademisi şişli işletmecilik yüksek okulu mezunuyum.1980 yılında ilk sınavda müşavirlik belgesi alarak mesleğe başladım.2014 yılında katıldığım aslan gümrük müşavirliği firmasında genç müşavir arkadaşlarımla hizmet veriyorum

turkay@aslangumruk.com Dahili:6058

Necla ERSOY

Gümrük Müşaviri / İhracat

3 Temmuz 1980 doğumlu ,ön lisans eğitimini Dış Ticaret bölümü üzerine yapmıştır.Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Gümrük Müşavir Yardımcısı olmaya hak kazanmıştır.2015 yılında Gümrük Müşaviri olmuştur.2000 yılından beri sektörün önde gelen firmalarında görev almıştır.2016 yılından buyana Aslan Gümrük Müşavirliği şirketinde yöneticilik yapmaktadır

necla@aslangumruk.com Dahili:6069 0541 363 3999

Numan TOPÇU

Gümrük Müşaviri

30 Ekim 1986 doğumlu olup Lisans eğitimini Anadolu üniversitesi işletme bölümünde tamamlamıştır. 2014 yılında gümrük müşavir yardımcısı olmaya hak kazanmıştır. 2019 yılında gümrük müşaviri olmuştur. 2005 yılından beri sektörün öncü firmalarında yer almıştır. 2020 yılında Aslan Gümrük Müşavirliğinde çalışmaya başlamıştır.

numan@aslangumruk.com Dahili:6014

Ali Ekber ULUSOY

Gümrük Müşaviri

burası hakkımda yazısıdır.....

ali@aslangumruk.com Dahili:6019

Ali SEVİNÇOĞLU

Gümrük Müşaviri Yardımcısı

1964 İzmir Çeşme doğumluyum , İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Manisa iktisadi ve idari birimler Fakültesini 1989 yılında bitirdim 1990 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Gümrük Muayene memuru olarak göreve başladım. Kayseri Habur İzmir İzmit Sarp Kapısı Gümrük Müdürlüklerinde Görev Yaptım. 2017 yılında emekli oldum.

alisevincoglu@aslangumruk.com Dahili:6063

SEKRETER

Zübeyde GÖZGÖZ

Sekreter

Dahili:6071

İTHALAT

Erdal YEŞİLTEPE

İthalat Bölüm Şefi

erdal@aslangumruk.com Dahili:6009 0530 458 7055

Muammer AYHAN

İthalat Uzmanı

muammer@aslangumruk.com Dahili:6020 0537 520 5879

Sebahattin BALCI

İthalat Uzmanı

sebahattin@aslangumruk.com Dahili:6013

Merve KARACA

İthalat Müşteri Temsilcisi

merve@aslangumruk.com Dahili:6018

Zuhal EREN

İthalat Müşteri Temsilcisi

zuhal@aslangumruk.com Dahili:6008

Fatma PİRASOĞLU

İthalat Uzmanı

fatmap@aslangumruk.com Dahili:6006

İbrahım Arslan

İthalat Müşteri Temsilcisi

ibrahim@aslangumruk.com Dahili:----

Samet İNCE

İthalat Müşteri Temsilcisi

samet@aslangumruk.com Dahili:6003

Yakup BAHÇECİOĞLU

İthalat Müşteri Temsilcisi

yakup@aslangumruk.com Dahili:6017

İHRACAT

Aziz GÖZGÖZ

İhracat Bölüm Şefi

aziz@aslangumruk.com Dahili:6045

Hafize DÜNDAR

İhracat Bölüm Şefi

hafize@aslangumruk.com Dahili:6043

Burak ALTINDAĞ

İhracat Bölüm Şefi

burak@aslangumruk.com Dahili:6038

Tuncer GÖZGÖZ

İhracat Müşteri Temsilcisi

tuncer@aslangumruk.com Dahili:6039

Zafer AKTÜRK

İhracat Uzmanı

zafer@aslangumruk.com Dahili:6036

Ahmet ÇINAR

İhracat Uzmanı

@aslangumruk.com Dahili:6025

Ramazan GÖKTEPE

İhracat Müşteri Temsilcisi

ramazan@aslangumruk.com Dahili:6026

Emre ARSLAN

İhracat Bölüm Şefi

emre@aslangumruk.com Dahili:6034 0532 171 8965

Nesimi GÖZGÖZ

İhracat Müşteri Temsilcisi

nesimi@aslangumruk.com Dahili:6050

Can AYDOĞMUŞ

İhracat Müşteri Temsilcisi

can@aslangumruk.com Dahili:6033

Emre BECEREN

İhracat Müşteri Temsilcisi

emreb@aslangumruk.com Dahili:6047

Melike PIRAZ

İhracat Uzmanı

melike@aslangumruk.com Dahili:6048 0541 908 8058

Seda KARACA

İhracat Müşteri Temsilcisi

seda@aslangumruk.com Dahili:6027

Öznur BEKTAŞ

İhracat Müşteri Temsilcisi

@aslangumruk.com Dahili:6040

Eren AKGÜN

İhracat Müşteri Temsilcisi

@aslangumruk.com Dahili:6041

Demet ÖZDEMİR

İhracat Müşteri Temsilcisi

d.ozdemir@aslangumruk.com Dahili:6023 0545 571 8570

Ayşe Yıldız

İhracat Müşteri Temsilcisi

ayse@aslangumruk.com Dahili:6032

Alihan TEMİZ

İhracat Müşteri Temsilcisi

alihan@aslangumruk.com Dahili:6024

FİNANS

Özlem KOÇ

Finans Müdürü

ozlem@aslangumruk.com Dahili:6056 0532 591 3445

Sevgi Tuna SÜNTER

Finans Uzmanı

sevgi@aslangumruk.com Dahili:6062

MUHASEBE

Gürkan DEMİR

Müşavir/Muhasebe Müdürü

gurkan@aslangumruk.com Dahili:6051 0532 171 8741

Canan ÇELEBİ

Muhasebe

canan@aslangumruk.com Dahili:6059

Fatma AYDEMİR

Muhasebe

fatma@aslangumruk.com Dahili:6053

Talha Mete OKTAY

Muhasebe

mete@aslangumruk.com Dahili:6061

İŞ GELİŞTİRME

Murat KARAL

İş Geliştirme Uzmanı

murat@aslangumruk.com Dahili:6055

BÖLGE SORUMLUSU

Orkan KOÇ

Gümrük Müşavir Yrd. Kocaeli Gümrükler Bölge Sorumlusu

orkan@aslangumruk.com 0545 288 0248
korfez@aslangumruk.com +90 262 725 60 60 Dahili:1017

Uğur ETİZ

İzmir Bölge ve Gümrük Sorumlusu

korfez@aslangumruk.com +90 532 522 9622

Özgür BALCI

Bursa Bölge ve Gümrük Sorumlusu

0543 265 6060 +90 224 512 60 60 bursa@aslangumruk.com

Ekrem ÇINAR

Ankara Bölge ve Gümrük Sorumlusu

ekrem@aslangumruk.com 0532 171 8957
ankara@aslangumruk.com +90 312 232 60 60 Dahili:1046

GÜMRÜK SORUMLULARIMIZ

Cengizhan GÜNER

Muratbey Gümrük Sorumlusu

Ahmet Anıl ASLIM

Atatürk Havalimanı Gümrük Sorumlusu

Volkan YILDIRIM

İstanbul Havalimanı Sorumlusu

Salih ŞEN

Ambarlı Gümrük Sorumlusu

Furkan Çağan GÜLSÜN

Liman Operasyon Sorumlusu

Erkan PEKSAK

Aliağa Gümrük Sorumlusu

Umut Acar

Derince Dilovası Gümrük Personeli

Mehmet Adile

AHL-IGA Gümrük Personeli

Kürşat ERDAL

Bursa-Gemlik Liman Sorumlusu

Barış Bulut

Ambarlı Gümrük Personeli

ULAŞIM

Rüştü ŞENER

Motor Kurye

Ali TORAMAN

şoför

Aliyar

şoför

GÜVENLİK

Şaban KÜRBÜZ

Güvenlik

Hüseyin KOÇ

Güvenlik

DİĞER

Fatma AYDIN

Aşçı

Dahili:6073
KAPAT X