Aslan Gümrük MüşavirliğiAslan Gümrük Müşavirliği ve ArslanLojistik, Gümrük Müşavirliği Teşvik Uygulamaları Dış Ticaret ve Lojistik hizmetlerinde 31 yıllık tecrübesiyle teknolojik ve mevzuat ile ilgili gelişmelerde hızla aksiyonalabilen, teorik ve pratik çözüm odaklı biryönetim anlayışına sahiptir. Firmamız lojistik hizmetlerini entegre biçimde yerine getirebilecek, konusunda uzman yerel ve uluslararası partnerleri ile güçlü bir ağa sahiptir. Aslan Gümrük Müşavirliği uluslararası ve yerel müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerle Türkiye'nin en hızlı büyüyen Gümrük Müşavirliği kuruluşları arasında ilk sıralardadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan Aslan Gümrük Müşavirliği

  • İstanbul Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne Bağlı Tüm Gümrük Müdürlüklerini ile,
  • İzmir irtibat Ofisi ile, İzmir Gümrük Müdürlüğü ve Aliağa Gümrük Müdürlüklerinde,
  • Bursa İrtibat Ofisi ile, Gemlik Gümrük Müdürlüğü ve Bursa gümrük Müdürlüklerinde,
  • Körfez İrtibat Ofisi ile, Derince Güm. Müd.,Dilovası Güm. Müd., Gebze Güm. Müd.’inde,
  • Tekirdağ, Aydın, Mersin, Ankara, İllerinde bulunan Gümrük Müdürlüklerindeki,

Profesyonel çözüm ortakları ile müşteri odaklı hizmet sunmaya ve çözüm üretmeye devam etmektedir.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin sürdürülebilirliği için süreç yönetimi ve performans ölçümü değerlendirmesi firmamız için esastır. Konusunda uzman çalışanlarımız
çözüm odaklı yaklaşımlarıyla işlemlerinizi takip etmektedir.

Bizler, beklentileriniz doğrultusunda zamanında teslimat ve maliyet avantajı konusundaki taahhütlerimizi yerine getirmekteyiz. Kendini işine adamış gümrük ve lojistik çalışanlarımız sizin adınıza en iyi sonuçları almaya odaklanmıştır.

KAPAT X