Aslan Gümrük Müşavirliği ve Arslan Lojistik

Türkiye’nin önde gelen Gümrük Müşavirliği ve  Lojistik  firmalarından biridir. 30+ yılı aşkın tecrübesiyle, başta  Gümrük Müşavirliği olmak üzere Lojistik , Dış Ticaret, Teşvik Uygulamaları, Devlet Destekleri, İthalat/İhracat Süreçlerinde müşterilerine kapsamlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Hakkımızda

Aslan Gümrük Müşavirliği ve Arslan Lojistik, Gümrük Müşavirliği, Teşvik Uygulamaları Dış Ticaret ve Lojistik hizmetlerinde  30+  yıllık tecrübesiyle teknolojik ve mevzuat ile ilgili gelişmelerde hızla aksiyon alabilen, teorik ve pratik çözüm odaklı bir yönetim anlayışına sahiptir. Firmamız Gümrük ve Lojistik hizmetlerini entegre biçimde yerine getirebilecek, konusunda uzman yerel ve uluslararası partnerleri ile güçlü bir ağa sahiptir. Aslan Gümrük Müşavirliği uluslararası ve yerel müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerle Türkiye’nin en hızlı büyüyen Gümrük Müşavirliği kuruluşları arasında ilk sıralardadır.

İstanbul Merkezli

Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin sürdürülebilirliği için süreç yönetimi ve performans ölçümü değerlendirmesi firmamız için esastır. Konusunda uzman çalışanlarımız çözüm odaklı yaklaşımlarıyla işlemlerinizi takip etmektedir.

Bizler, beklentileriniz doğrultusunda zamanında teslimat ve maliyet avantajı konusundaki taahhütlerimizi yerine getirmekteyiz. Kendini işine adamış gümrük ve lojistik çalışanlarımız sizin adınıza en iyi sonuçları almaya odaklanmıştır.

Profesyonel çözüm ortakları ile müşteri odaklı hizmet sunmaya ve çözüm üretmeye devam etmektedir.

10+ dan Fazla İrtibas OFisi

Merkezi İstanbul’da bulunan Aslan Gümrük Müşavirliği

  • İstanbul Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne Bağlı Tüm Gümrük Müdürlüklerini ile,
  • İzmir’de İzmir Gümrük Müdürlüğü ve Aliağa Gümrük Müdürlüklerinde,
  • Bursa’da Gemlik Gümrük Müdürlüğü ve Bursa gümrük Müdürlüklerinde,
  • Kocaeli’de Derince Güm. Müd.,Dilovası Güm. Müd., Gebze Güm. Müd.’inde,
  • Mersin’de Mersin gümrük müdürlüğü ve Serbest bölgelerde
  • Ankara’da Esanboğa Güm. Müd.,Ankara Tır Güm. Müd.
  • Tekirdağ, Aydın, Adana, İskenderun İllerinde bulunan Gümrük Müdürlüklerinde

    HİZMET VERMEKTEYİZ…

HİZMETLERİMİZ

İhtiyacınıza Özel Gümrük ve Lojistik Çözümleri!

İnteraktif Hizmetlerimiz

Tüm dosyalarımız, güvenli sistemimizde ve istenen bilgiler ve belgeler bu sayede bir tuşla önünüze gelmekte ve siz müşterilerimiz için de zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır.

İthalat Hizmetleri

İthalat süreçlerinizde güvenilir ve hızlı çözümler sunarak, uluslararası ticaretinizi kolaylaştırır. Deneyimli kadromuz ve güçlü ağımızla, sınırları aşın, işinizde güvende olun!

İhracat Hizmetleri

İhracat süreçlerinizi etkili bir şekilde yöneterek, global pazarlara açılmanıza destek olur. Tecrübeli ekibimiz ve kapsamlı hizmet ağımızla, ihracatınızı kolaylaştırın ve dünya çapında başarıya adım atın!

Lojistik ve Nakliye Hizmeti

Güçlü ve entegre lojistik çözümleriyle, sevkiyatlarınızı sorunsuz bir şekilde yönetiyor. İhtiyaçlarınıza özel, güvenilir ve hızlı nakliye hizmetimizle işinizin her aşamasında yanınızdayız.

LOJİSTİK

Taşıma ve Dağıtım

Arslan Lojistik, Yurt dışı ve Yurt içindeki yaygın servis ağı ve uzman kadrosuyla, uluslararası taşımacılık ve  yurt içi taşımacılık ile her alanında güvenilir hizmetler sunuyor.

Denizyolu Taşımacılığı

Dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığımız tedarik anlaşmaları ile dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyadan Türkiye’ye veya Türkiye’den tüm dünyaya kurmuş olduğumuz güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra kombine hizmetler de sunmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı

Arslan Lojistik ile tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multi-modal taşıma hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ülkeleriyle yapılan ticarette sahip olduğumuz özmal araçlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz

Aslan Gümrük Güvencesiyle Lojistikte Öncü Çözümler Sunuyoruz...

Uluslararası ve Yurt içi taşımacılıkta güvenilir çözümler sunmaktayız. Hızlı, güvenilir ve çevre dostu lojistik hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedefleyen Aslan Lojistik, her yükü en etkin ve güvenli şekilde taşıyor.

TANITIM VİDEOMUZ

SERTİFİKALARIMIZ

Güncel mevzuatları takip ediyor musunuz ?

4458 Sayılı Gümrük Kanunu
2009-15481 Bankalar Kurulu Kararı-4458 Sayılı Gümrük Kanununun Bazı Maddelerinin Uygulanması Hakkında Karar