Çalışma Sistemimiz

İthalat veya ihracat işlemlerinizi bize bildirmeniz halinde personelimiz derhal firma, banka veya nakliyecinizden gerekli evrakı alıp şirketimize ulaştırmakta, Evrim yazılım sistemi ile beyannameniz hazırlanarak, ardiye, gümrük vergisi, KDV vb. tutarlar tarafınıza yazılı bildirilmek suretiyle işlemleriniz seri bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Yine bu işlemleriniz esnasında acil evrak temini ve ilgili makamlara ulaştırılması gibi durumlarda, bu servisi sağlamak üzere tahsis edilmiş şirketimiz bünyesindeki araç ve motorlu kuryelerimiz hizmetinize sunulmuştur.

Gümrükleme işlemlerinizin hangi aşamada olduğuna dair bilgiler, şirket bünyemizde kullanılmakta olan profesyonel bir program tarafından e-mail yoluyla otomatik olarak tarafınıza aktarılacak olup, bu program sayesinde yine e-mail yoluyla, günlük Resmi Gazete'yi okuyabilirsiniz. Aynı program ile ithalat ve ihracat mevzuatına yönelik yeni çıkmış kanunlar, sirküler ve genelgeler de otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi gümrükleme servis hizmetlerinde de zamanın çok değerli olduğunun bilinciyle, personelimizin sizlere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmeleri konusunda, bünyemizde gerekli eğitim ve uygulamalar, kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

KAPAT X