Dijital Arşivleme

Tüm dosyalarımız tam güvenli sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Ulaşmak istenen bilgiler ve belgeler bu sayede bir tuşla önümüze gelmekte ve siz müşterilerimiz içinde zamandan ve tedarikten tasarruf sağlamaktadır. İstenilen takdirde dijital arşivimizi siz müşterilerimize de açmakta ve bu hizmetten faydalandırmaktayız.

Online Web Gümrük Hizmeti ile Şeffaf Hizmet Firmanıza açılan hesap ve size özel şifrelerinizle giriş yapabileceğiniz sayfamızdan;

Raporlama, Cari Hesap Mutabakat, Düzenli İthalat Takip, Düzenli İhracat Takip, Dijital Arşiv ve bir çok İstatistik veri alınabilmektedir.

Muhasebe ve Faturalama (E-Fatura)

İthalat ya da ihracat işlemlerinizin, operasyon sonrası faturaları ve makbuzları 3. Kurumlardan temin edildikten sonra, muhasebeye gönderilmesini sağlayan işleyiş neticesinde, ön muhasebe bölümümüz dosyalarınızı hazırlar. Hazırlanan dosyalarınız aynı zamanda kurye departmanımıza iletilir. Kurye departmanı ise yol güzergahına ve organizasyon şemasına istinaden en kısa zamanda firmaya teslim eder.

Bu faturalama sonucu cari hareketler sistemde işlenmiş olduğundan ister web gümrük hizmetinden, ister muhasebe yetkilisinden gerekli cari dokümanları anında alabilirsiniz.

Online Dosya Aktarımı Yapılan işlemlerde tüm belgeler online aktarılmaktadır. Dilerse müşteri bu bilgileri temin etmek için bir CD veya USB yardımıyla talep edebilir.

Online Bilgilendirme Tüm işlemler firmalarımıza diledikleri mail adreslerine adım adım gitmektedir. Beyannamenin durumu, çıkış bilgileri, hat bilgileri, vedop bilgileri ve daha bir çok bilgi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Sistemde temsilci arkadaşlarımız çalışmakta oldukları esnada aynı anda online olarak siz müşterilerimize de bu hareketlerden haberler kısa notlar halinde gelmektedir. Bu sayede sizler önemli sevkiyatlarınızda ne adımda olduğumuzu görebilir, bizlerin işlem becerisini görebilirsiniz. En önemlisi de zamanı nasıl efektif kullandığımızı hizmet kalitemizi değerlendirebilirsiniz.