Veli ARSLAN

KURUCU BAŞKAN

Aslan Şirketler Grubu kurucu başkanı Veli Aslan, aslen Tokat Erbaa’lı bir aile üyesi olarak 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1989 yılın da başlamış olduğu Gümrük sektöründe çeşitli firmalarda uzun yıllar yönetici pozisyonunda çalışmış ve 2008 yılında Aslan Gümrük Müşavirliği’ni kurmuştur. 2008’den bu yana siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Aslan Şirketler Grubu; Aslan Gümrük Müşavirliği, Arslan Lojistik, Arslan Seramik ve Tween Global firmaları ile vermiş olduğu başlica hizmetler olan Gümrük Müşavirliği, Lojistik, Seramik ve Devlet Destekleri, Ulusal ve Uluslararası alanlarda uzun yıllar süren bir tecrübeye haiz olup her türlü gelişmede hızlı aksiyon alabilen, teorik, pratik ve çözüm odaklı “Aslan’da Asla Asla Yoktur” felsefesini görev edinmiştir.

Aslan Gümrük Müşavirliği, Ulusal ve Uluslararası müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerle Türkiye’nin en hizlı ve güvenle büyüyen Gümrük Müşavirliği firmaları arasında ilk sıralardaki yerini uzun yıllardır korumaktadır. Firmamız lojistik hizmetlerini de entegre bir şekilde yerine getirerek, konusunda uzman yerel ve uluslararası partnerleri ile güçlü bir ağa sahiptir