Kurye Hizmetleri

Müşterilerimizin her tür doküman gönderimini en hızlı şekilde temin ederek, en güvenli şekilde ilgili adreslere, mümkün olan en kısa sürede teslim edip raporlayan, organize dağıtım ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Motorlu Kurye
İstanbul hatlarında evraklarınız motorlu kuryelerimiz tarafından en kısa sürede tarafınızdan alınarak, teslim edilmesi gereken adrese hızlı bir şekilde güvenle teslim edilir ve detayları mail adresinize bildirilir.

Express Kurye (Ekstra Durumlar İçin)

Çağrı yapıldıktan 1 saat içinde evrak alımınız yapılır. Evrak teslimatınız, gideceği adrese nominal şartlarda teslim edilir. Bu hizmeti sadece bir adresten diğer bir adrese sadece tek bir işlem için kullanmaktayız. Kullanım şekli itibari ile ne kadar önemli bir işlem olduğu kurumumuz tarafından bilinmektedir. Teslim şekli mevsim hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir.

Araç Kurye
Motorlu ya da yaya kuryelerimizin taşıyamayacağı, aynı zamanda kıymetli, özellik arz eden, veya kırılabilecek önemli gönderilerin taşınmasında bize destek olan kadromuzdur. Teslimatlar aynı gün içerisinde yapılmakta olup, Teslim şekli mevsim hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir.

Yaya Kurye
İstanbul hatlarında mesafenin kısa olduğu, veya yoğun trafikten kurtulabildiğimiz raylı sitem hattı üstündeki dağıtımlarda, zamanı efektif kullanmak ve hizmette daha çabuk yanıt vermek için bize destek olan kadromuzdur.