Lojistik ve Nakliye Hizmeti

Arslan Lojistik uzun süreli anlaşmalarla hizmet ve kalite standartları ile çalışan alt yüklenicileri ve seferlik anlaştığı araç sahipleri sayesinde müşterilerine istenilen hizmet seviyesinde, taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır. Şehir içi mikro dağıtımından, komple araca, soğuk zincir dağıtımından, ağır proje yüklerine kadar her konuda kara, deniz, hava ve kombine yurtiçi ve uluslararası taşıma ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına göre yurtiçinde tüm noktalara uygun ekipman ve araçlara taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Kurmuş olduğumuz filo takip ve taşıma yönetimi sistemi ile araçlarımızın ve taşıma sürecinin gerçek zamanlı takibi, raporlaması gerçekleştirilmektedir. Taşıma hizmetlerimizin diğer hizmetlerimizle entegre edilmesi, toplam operasyonel maliyetlerin düşürülmesini, süreç iyileştirilmesini ve tek elden hızlı iletişim ile problemlerin anında çözülmesini mümkün kılmaktadır.

» Mikro dağıtım hizmetleri, (şehir içi)
» Soğuk zincir dağıtım hizmetleri, (şehir içi)
» Şehirler arası komple ve parsiyel taşımalar,
» Özel ekipmanlı taşımalar,
» Proje taşımaları,
» Deniz taşımaları ve liman hizmetleri,
» Demiryolu taşıması,

»Hava yolu taşıması,
» Kombine taşımalar.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığımız tedarik anlaşmaları ile dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyadan Türkiye’ye veya Türkiye’den tüm dünyaya kurmuş olduğumuz güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra kombine hizmetler de sunaktayız.

Tecrübemizle birlikte güvenli ve uygun fiyatlarla hizmet sağlarken, komple yükler ve parsiyel yükler gibi konteynır nakliyeleri günlük olarak yapıyoruz. Uzman kadromuzla, nakliyenin teslim alınıp adrese ulaştırılma sürecinde takipte kalıyoruz.

Denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde sizler için yüklemeniz bir konteyneri dolduramayacak kadar küçük olabilir veya bütün bir gemiyi dolduracak kadar büyük olabilir. Arslan Lojistik olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Havayolu Taşımacılığı

Günümüzün en önemli taşıma şekillerinden biri olan havayolu taşımacılığında müşterilerinin, değerli ve acil gönderileri için havayolu kargo hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Geniş acente imkanları ile havayolu ile taşınan malzemeler, en son alıcı noktasına kadar özenle teslim edilmektedir. Arslan Lojistik, hava kargo ithalat ve ihracat yüklemelerinde, güvenilir ve seçkin havayolu şirketleri ile yaptığı özel anlaşmalar ile, müşterilerine, havayolu taşımacılığında, önemli avantajlar sağlamaktadır.

Adresten teslim aldığımız nakliyeleri, yurt dışında belirtilen adres ve bölgelere iletiyoruz. Lojistik uzmanlarımızca nakliye takip edilerek müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Nakliyenin ölçüsü küçük de olsa büyük de olsa her zaman tecrübemizi kullanarak en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz.

» Güçlü ve geniş acente ağı,
» Dünyanın her noktasında kapı teslim hizmeti,
» Yer ve fiyat avantajı,
» Charter hizmetleri,
» Transit taşıma,
» Multimodal taşıma,
» Proje taşımacılığı,
» Tehlikeli madde taşımacılığı,
» Yaş sebze-meyve taşımacılığı,
» Canlı hayvan taşımacılığı,
» Konsolidasyon