LOJİSTİK

Yükleriniz Bizimle Hız, Güven ve Kesintisiz Yolculukta!

Lojistik Hizmetlerimiz

İthalat ve ihracat yapan firmaların yaşadığı en büyük problemlerden birisi de lojistikte kapıdan kapıya teslimlerde operasyon ve evrak sirkülasyonudur. Arslan Lojistik, müşterilerini yormadan etkin ve verimli bir şekilde süreç takibini yapma bilincinde olan yönetim anlayışı ile gerekli özveri ve hassasiyetin adresidir.

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Arslan Lojistik ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini kaliteli, mevzuat şartları yönünden eksiksiz, zamanında ve minimum maliyet ile karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır. Arslan Lojistik; denizyolunda faaliyet gösteren tüm acentelerle yapmış olduğu kontratlar, karayolunda proje yüklemelerindeki yüksek ihtisas ve deneyim, havayolunda IATA olarak özel navlunlar ve tüm liman şehirlerinde anlaşmalı yurtdışı acentelikleri ile müşterileri maliyetlerini mimimize etmeyi hedeflemektedir. 

Ayrıca firmamız sizin adınıza tehlikeli maddeler ve tehlikeli eşyalar için köprü geçiş izni ve diğer yasal taşıma izinleri almaktadır.