ASLAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

POLİTİKALARIMIZ

Kalitemiz İçin Politikalarımız..

Toplam kalite hedefimiz doğrultusunda, ‘’Sürekli İyileştirme” anlayışı ile uyguladığımız yönetim sistemlerinin (9001-27001-10002-37001) gelişimi ve performanslarının daima iyileştirilmesi amacı ile, müşteri memnuniyetini sağlamayı, yasal gereklilikleri ve diğer uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve sürekli en üst düzeyde tutmayı;

 

Müşteri memnuniyetine yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi; hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını ve sürekli geliştirilmesini sağlamayı şirket politikası olarak görüyoruz.

İçinde bulunduğumuz alanlarda karşılaşabileceğimiz rüşvet ve yolsuzluk durumlarıyla var gücümüzle mücadele ederek önlemeyi,

Faaliyetlerden elde ettiğimiz bize ait ya da bağlamımıza ait bilgilerin güvenli bir şekilde varlığının ve bütünlüğünün muhafazası, 3.taraflara hiçbir şekilde sızdırılmaması için gereken özeni göstermeyi,

Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak, kendilerinin tüm işlemlerini doğruluk ve güven, çabukluk ve kolaylık prensiplerine dayanarak sonuçlandırıp, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamayı kalite politikamız olarak taahhüt etmekteyiz.

İŞ EMRİ
0 M+
ÜRÜN
0 M+
İŞ ORTAĞI
0 K+
BÖLGE OFİSİ
0

Çalışma Sistemimiz

İthalat veya ihracat işlemlerinizi bize bildirmeniz halinde personelimiz derhal firma, banka veya nakliyecinizden gerekli evrakı alıp şirketimize ulaştırmakta, Evrim yazılım sistemi ile beyannameniz hazırlanarak, ardiye, gümrük vergisi, KDV vb. tutarlar tarafınıza yazılı bildirilmek suretiyle işlemleriniz seri bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Yine bu işlemleriniz esnasında acil evrak temini ve ilgili makamlara ulaştırılması gibi durumlarda, bu servisi sağlamak üzere tahsis edilmiş şirketimiz bünyesindeki araç ve motorlu kuryelerimiz hizmetinize sunulmuştur.

Gümrükleme işlemlerinizin hangi aşamada olduğuna dair bilgiler, şirket bünyemizde kullanılmakta olan profesyonel bir program tarafından        e-mail yoluyla otomatik olarak tarafınıza aktarılacak olup, bu program sayesinde yine e-mail yoluyla, günlük Resmi Gazete’yi okuyabilirsiniz. Aynı program ile ithalat ve ihracat mevzuatına yönelik yeni çıkmış kanunlar, sirküler ve genelgeler de otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi gümrükleme servis hizmetlerinde de zamanın çok değerli olduğunun bilinciyle, personelimizin sizlere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmeleri konusunda, bünyemizde gerekli eğitim ve uygulamalar, kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.